| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Knitting Width | 130-430inch |
| Yarn Tension | Electronic |
| Name | Net Making Machine |
| Knitting Needle | E3-E18 |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
|---|---|
| Needles | Single Needle Bar |
| Warranty | 1 Year |
| Use | Vegetables |
| Material | PP, PE, HDPE |
| Type | Single Needle Bar |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Condition | New |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condition | New |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
| Speed | 200-480rpm |
| Gauge | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Condition | New |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Type | Single Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Function | Net Making |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 220V |
| Size | Customizable |
| Type | Medical Equipment |
| Type | Single Needle Bar |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Condition | New |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condition | New |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
| Speed | 200-480rpm |
| Gauge | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condition | New |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
| Speed | 200-480rpm |
| Gauge | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condition | New |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
| Speed | 200-480rpm |
| Gauge | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |