| Color | Bule/Green/White/Customized |
|---|---|
| Condition | New |
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Type | Single Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Color | Bule/Customized |
|---|---|
| Knitting Style | Knitting |
| Type | Double Needle Bar |
| Product Name | Net Bag Machine |
| Condition | New |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-560rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 80"-180" |
| Speed | 200-530rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Working Width | 80"-180" |
| Speed | 200-530rpm |
| Color | Blue |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
|---|---|
| Needles | Double Needle Bar |
| Warranty | 1 Year |
| Use | Vegetables Net |
| Material | PP, PE, HDPE |
| Product Name | Raschel Warp Knitting Machinery |
|---|---|
| Needles | Single Needle Bar |
| Warranty | 1 Year |
| Use | Vegetables |
| Application | Plastic Net Machine, Fishing Net, Sports Net,agriculture Net |
| Power(W) | 9kw |
|---|---|
| Condition | New |
| Production Capacity | 300-400 Kg/day |
| Weight | Different Weight |
| Warranty | 1 Year |