| Product Name | Agricultural Netting Machine |
|---|---|
| Size | Customized |
| Length | Customized |
| Speed | 200-600 |
| Color | Customized |
| Features | Open Cam Gearing And 3-roIlers Positive Yarn Let-off System |
|---|---|
| Application | Knotless Fishing Net, Protecting Net, Purse Net And Shading Net |
| Gauge | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Working Width | Working Width |
| Number Of Bars | 2-6 |
| Gauge | E6,E7,E8,E9,E12,E14 |
|---|---|
| Size | 6100*1700*2400 |
| Weight | 7500KG |
| Speed | 500-550rpm |
| Material | HDPE |
| Speed | 200-600 |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | Electric |
| Warranty | 1 Years |
| Length | Customized |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Size | Customized |
| Speed | 200-600 |
| Length | Customized |
| Power | Electric |
| Name | Fishing Net Making Machine |
|---|---|
| Colour | Blue, White,Customized |
| Net Length | Customized |
| Speed | 200-480rpm |
| Working Width | 135"-260" |
| Product Name | Agricultural Netting Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Length | Customized |
| Warranty | 1 Years |
| Voltage | 220V |
| Length | Customized |
|---|---|
| Power | Electric |
| Speed | 200-600 |
| Color | Customized |
| Voltage | 220V |
| Product Name | Agricultural Netting Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Length | Customized |
| Warranty | 1 Years |
| Voltage | 220V |
| Product Name | Agricultural Netting Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Length | Customized |
| Warranty | 1 Years |
| Voltage | 220V |