| Power | 7KW |
|---|---|
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |
| Product Name | Shade Net Making Machine |
| Color | Blue,customized |
| Knot Type | Knotless |
| Warranty | 1 Year (lifelong Technical Support) |
|---|---|
| Power | 7KW |
| Color | Blue,customized |
| Speed | 500-550RPM |
| Gauge | E3-E18 |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Color | Blue,customized |
| Gauge | E3-E18 |
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |
| Power | 7KW |
| Speed | 120-250m/min |
|---|---|
| Width | 1.5m-5m |
| Control System | PLC |
| Product Name | Shade Net Making Machine |
| Dimension | 7000*3000*3000mm |
| Weight | 3000KG |
|---|---|
| Power | 18KW |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Width | 1.5m-5m |
| Control System | PLC |
| Product Name | Shade Net Making Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Width | 1.5m-5m |
| Speed | 120-250m/min |
| Gauge | 4G-14G |
| Gauge | 4G-14G |
|---|---|
| Width | 1.5m-5m |
| Weight | 3000KG |
| Product Name | Shade Net Making Machine |
| Control System | PLC |
| Condition | New |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Type | Single Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Condition | New |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Type | Single Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Condition | New |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Type | Single Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |