| Production Capacity | 300-400 Kg/day |
|---|---|
| Weight | Different Weight |
| Knot Type | Knotless |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Operatingmode | Fully Automatic |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Width | 1.5m-5m |
| Usage | Net |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |
| Yarn | Round Yarn |
| Automatic Grade | Manual |
|---|---|
| Production Capacity | 80% |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Power | According To Buyer Country |
| Dimension | Different Size |
| Working Width | 135"-260" |
|---|---|
| Knot Type | Knotless |
| Product Type | Fishing Net Machine/Sport Net Machine |
| Speed | 200-480rpm |
| Gauge | E3-E18 |
| Product Type | Fishing Net Machine/Sport Net Machine |
|---|---|
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue,Customized |
| Warranty | 1 Year(lifelong Technical Support) |
| Working Width | 135"-260" |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Gauge | E3-E18 |
| Product Type | Fishing Net Machine/Sport Net Machine |
| Color | Blue,Customized |
| Working Width | 135"-260" |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 400-560rpm |
| Color | Blue And Green |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Type | Medical Equipment |
| Power | Electric |
| Service Life | Long |
| After-sale Service | Professional |
| Power | 7.2 W |
|---|---|
| Knitting Style | Warp |
| Knitting Method | Double |
| Computerized | Yes |
| Dimensions | 8200*1700*2400 |