| Product Type | Shade Net Making Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-450rpm |
| Size | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Product Type | Shade Net Making Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-450rpm |
| Size | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Product Type | Shade Net Making Machine |
|---|---|
| Color | Black、Customized |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-450rpm |
| Size | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Model | SRCP |
|---|---|
| Working Width | 135'',150'',180'',220'',260'' |
| Knot Type | E6,E7,E8,E9,E12,E14,E16,E18 |
| Bars | 2~6 Bars |
| Weight | 7500 KG |
| Condition | New |
|---|---|
| Product Type | Medical Net Making Machine |
| Type | Double Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Product Type | Shade Net Making Machine |
|---|---|
| Color | Customized |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-450rpm |
| Size | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Product Type | Shade Net Making Machine |
|---|---|
| Color | Black、Customized |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-450rpm |
| Size | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |