| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Warranty | 1 Year(lifelong Technical Support) |
|---|---|
| Speed | 200-480rpm |
| Working Width | 135"-260" |
| Gauge | E3-E18 |
| Color | Blue,Customized |
| Condition | New |
|---|---|
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Warranty | One Year (lifelong Technical Support) |
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |
| Condition | New |
|---|---|
| Product Type | Shade Net Making Machine |
| Type | Single Needle Bar |
| Knitting Style | Knitting |
| Computerized | Yes |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |
| Knot Type | Knotless |
|---|---|
| Condition | New |
| Working Width | 135"-260" |
| Speed | 200-480rpm |
| Color | Blue |